Szanowni Darczyńcy Przyjaciele Szkoły

Szanowni Darczyńcy Przyjaciele Szkoły

Składam serdeczne podziękowania oraz wyrazy wdzięczności za pomoc w realizacji zadań na rzecz edukacji i wychowania naszych młodych adeptów sztuki muzycznej. Systematyczna pomoc finansowa, która płynie do szkoły dzięki Państwa ofiarności oraz społecznej pracy członków Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Muzycznej I stopnia ”Teatralna 8” jest imponująca i znacząco wpływa na uatrakcyjnienie i podniesienie jakości naszej oferty skierowanej do dzieci i młodzieży miasta Gorzowa Wielkopolskiego, regionu lubuskiego i kraju.
W wyniku aktywnej działalności Stowarzyszenia „Teatralna 8” oraz pomocy wspaniałych rodziców naszych uczniów, społeczność szkoły muzycznej dysponuje dzisiaj fortepianem marki KAWAI, wiolonczelami, instrumentami perkusyjnymi, instrumentem klawiszowym, pianinami, sprzętem audio oraz wyposażeniem do pracy dydaktycznej. Uczniom fundowane są nagrody i wyjazdy do cenionych ośrodków kulturalnych w kraju. Nauczyciele mają możliwość zaprezentowania umiejętności swoich wychowanków podczas konkursów instrumentalnych w regionie i w kraju. Rodzice uczniów otrzymują pomoc poprzez możliwość wypożyczania instrumentów niezbędnych do nauki ich dzieci.
W tym roku zdecydowali Państwo, aby 1% z podatku PIT za 2015r. przekazać na rzecz naszego Stowarzyszenia. W wyniku tej akcji, Urząd Skarbowy przekazał Stowarzyszeniu kwotę bliską 1000zł! Środki te przeznaczono na dofinansowanie zakupu saksofonu, z którego w tym roku szkolnym korzystać będą uczniowie klasy saksofonu Justyny Głażewskiej.
Wszystkim, dla których rozwój muzyczny, intelektualny a także społeczny i emocjonalny naszych uczniów jest wartością nadrzędną, składam ukłony i serdeczne wyrazy uznania.

Dziękuję za zrozumienie, zaufanie i zaangażowanie.

Dyrektor szkoły
Izabela Serpina